Man Trying to Sleep

Pohyb – známe výhovorky

Man Trying to SleepNemám čas!
Už 10 minút športu denne prináša dobré výsledky. Tento čas si skutočne dokáže nájsť každý jeden z nás.

Som už starý na šport!
Po 30 roku života strácame ročne zhruba jeden kilogram svalovej hmoty. Ak proti tomu nič nepodnikneme, nahradí sa táto strata tukom. Keď športujeme udržiavame si svalovú hmotu.

Som príliš tučný na šport!
Správny výber športu a vhodného oblečenia vám problém vyrieši. Práve naopak, stretnete sa s obdivom, že aj napriek svojej hmotnosti ste to nevzdali, ale niečo pre seba robíte.

Po pracovnom dni som riadne nabehaný!
Práve teraz je ideálne obuť tenisky a športovať. Už po pár minútach zistíte prílev novej energie a zmenu vašej nálady. Športom odbúrate stres, ktorý by sa inak hromadil v krvi a mali by ste zlú náladu a žiadnu energiu.

Som tak tučný, že nebude vidieť žiaden výsledok!
Už po pár týždňoch pravidelného cvičenia si všimnete, že máte pozitívnejšie vyžarovanie a ste nabitý energiou. Pripojte k športu vyváženú stravu a ostatné pôjde samo od seba.

Aj tak nevydržím!
Dohodnite sa s partnerom, alebo kamarátkou a choďte spolu športovať. Jeden druhého isto podporíte a potiahnete.

Mám veľké bolesti chrbta a kĺbov!
A práve preto je dôležité sa hýbať, len si vyberte správny druh pobybu a bolesti sa stratia. Poraďte sa s lekárom, alebo s trénerom vo vašom fitness-clube.

Mám spomalený metabolizmus!
Veľmi rozšírená a múdra výhovorka. Ona vlastne oznamuje, že to nie je moja chyba a že sa s tým nič nedá urobiť. Koho je to chyba nebudeme zisťovať, ale určite sa s tým dá niečo urobiť.  Správnou výživou a primeraným pohybom sa dá metabolizmus naštartovať.

Toto nie sú všetky známe výhovorky, prečo nemôžeme športovať. Napíšte nám originálne výhovorky, ktoré ste niekde počuli, ďakujeme.

“Kto chce niečo urobiť, hľadá spôsoby. Kto nechce nič urobiť, hľadá dôvody.”